מפת האתר    |    en                    

banner_gg_yaro_6_2015_short, banner gg yaro 6 2015 short

חדשות ועידכונים

טופס צור קשר

Invalid Input
שדה זה הינו שדה חובה נא הזן שם מלא
שדה זה הינו שדה חובה נא הזן טלפון
שדה זה הינו שדה חובה נא הזן דואר אלקטרוני
עמוד הבית , arrow rtl אודות

פרופיל

חטיבת ג'יג'י ירום, מקבוצת גטר (Getter Group), לשעבר חברת ג'יג'י ירום גטר, מציעה מכלול של פתרונות איכותיים, בתחום השינוע והעברת כוחות, פיקוד ובקרה. הפתרונות של ג'יג'י נסמכים על 60 שנות ניסיון בעבודה עם התעשיות השונות, ביניהן התעשייה הביטחונית ותעשיות הכימיה, המתכת, החשמל, מחצבים ותשתיות, מזון, מיזוג אוויר, פלסטיק, חקלאות, היי-טק ואלקטרוניקה. כבר 60 שנה שעל דגלה של חברת ג'יג'י חרוטים ערכים מובילים של מקצועיות, מומחיות, ביטחון ועוצמה, דייקנות ודיוק, ויחס אישי.

 

המטרה שלנו היא מערך הייצור שלך

חטיבת ג'יג'י ירום מעמידה לרשות לקוחותיה את כל הידע, הניסיון, האמצעים והאנשים למתן פתרונות כוללים: מוצרים בינלאומיים, ייעול מערך הייצור, ייעוץ ותמיכה, מענה מיידי לתקלות וכלים לתכנון ובקרה.

 

מוצרים מהמותגים המובילים בעולם

חטיבת ג'יג'י ירום היא הנציגה הרשמית והבלעדית בישראל של מיטב החברות המובילות בעולם, ומספקת מיידית מהמלאי מגוון רחב של מוצרים ורכיבים באיכות גבוהה.
בין המותגים:  NSK,  REXNORD , LEROY SOMER, IKO,GATES   MOTOVARIO,TECO-WESTINGHOUSE SNR  ומותגים רבים נוספים.

 

ייעוץ ותמיכה מקצועית אישית

הצוות שלנו מונה כ- 80 אנשי מקצוע וכולל מהנדסי מכונות ואנשי מכירות מקצועיים, בעלי ידע טכני נרחב. כל אחד מאנשי הצוות שלנו עובד איתך, הלקוח, בשיתוף פעולה מלא, על מנת להבין את הצרכים שלך ולבחור את הפתרון המתאים ביותר לדרישותיך, גם בנושאים של תכנון ומניעה וגם כאשר מתעוררת בעיה או תקלה.

 

ייעול ושדרוג מערך הייצור

מחלקת בקרת הינע  הוקמה ופועלת בג'יג'י כבר מספר שנים לטובת לקוחותיה ומשלבת בין 3 תחומי ידע שונים – מכאניקה, אלקטרוניקה וחשמל. המחלקה מפתחת, מספקת ומיישמת פתרונות ייחודיים אופטימאליים, לפי צרכי הלקוח ומערך הייצור הספציפי. ייעודה של המחלקה הוא לאפשר לכל חברה או מפעל בתעשיות השונות, לשדרג את החוכמה של מערך הייצור הקיים (מבלי להחליף מכונות), בהשקעה סבירה יחסית.

 

 

מענה מיידי בזמן אמת

אנחנו בחטיבת  ג'יג'י ירום מודעים לכך שזמן הוא מצרך יקר ומשחק תפקיד מכריע, בעיקר במקרים דחופים של תקלות ועצירות ייצור. אנחנו מבינים שכל דקה בה המכונה מושבתת עולה לך, הלקוח, הרבה כסף, בנוסף למחיר העתידי של מחויבות ללוחות זמנים וזמני אספקה. לקוחותיה של חטיבת ג'יג'י נהנים ממענה מיידי, ובזמן אמת, הממזער את הנזק וחוסך בעלויות.

 

תכנון, בקרה ומידע טכני

כחלק ממתן הייעוץ המקצועי למערך הייצור שלך, חטיבת ג'יג'י ירום מעמידה לרשותך כלים לתכנון ובקרה, מודלים ומידע טכני. המטרה שלנו היא לאפשר לך, הלקוח, שליטה בעלויות, בלוחות הזמנים ובתקינות פעולתו של מערך הייצור שלך.

 

אודות קבוצת גטר

חטיבת ג'יג'י ירום היא חלק מקבוצת גטר (Getter Group) וככזו, נהנית מהידע והניסיון הנצברים ומהיתרונות העצומים של חברה ותיקה וגדולה, הכוללים, בין היתר:
•    מטה לוגיסטי משוכלל
•    סינרגיה בין החברות השונות בקבוצה
•    קשרים הדוקים עם הספקים המובילים בעולם
•    "גב חזק" שנובע מיציבות ואיתנות פיננסית

קבוצת גטר נוסדה בשנת 1955 ומתמחה בייצוג בלעדי של ספקים בינלאומיים מובילים ופועלת בארץ ובחו"ל. הקבוצה מורכבת מחברות בנות המתמחות בשיווק, הפצה, שירות ותמיכה במוצרים ובפתרונות מתחומי הצילום, צורכי דפוס, ציוד רפואי, אלקטרוניקה בידורית, תקשורת, תשתיות וציוד לשינוע, העברת כוחות ובקרת הינע.
הקבוצה דורגה בין 100 החברות המצליחות בישראל בדרוג של דן אנד ברסטרייט, גלובס ו-BDI.